सरकारविरुद्ध महिला संघको अर्घाखाँचीमा विरोध प्रदर्शन

सरकारविरुद्ध महिला संघको अर्घाखाँचीमा विरोध प्रदर्शन

घनश्याम पौडेल अर्घाखाँची, २६ माघ । नेपाल महिला संघ जिल्ला कार्य समिती अर्घाखाँचीले सरकारको विरोध गरेको छ । कम्युनिष्टको सरकार महंगी र भष्ट्रचार, अधिनायकवाद सरकार मुर्दावाद, ¥यालीमा वाइडबडी विमान खरिदमा ठूलो घोटाला गरेको, राष्ट्रिय चिकित्सा शिक्षा विधेयक जबरजस्ती पारित गरेको, निर्मला पन्तको हत्यारालाई अझै पत्ता लगाउन नसकेको, द्वन्द्वकालीन मुद्दा लागेकाहरुलाई माफी दिनेलगायतका जनविरोधी काम गरेको भन्दै सरकारप्रति आक्रोश व्यक्त हुदैँ सन्धिखर्क, चुत्रावेशी बजार परिक्रमा गरेका थिए ।

¥यालीपछिको सभालाई सम्बोधन गर्दै नेपाली काँग्रेसका जिल्ला सभापति विष्णु मुस्कानले सरकारले गोविन्द केसीसँग भएका सहपति अक्षराशं पालना गनुपर्ने बताउँदै स्थानिय तहमा भष्ट्रचार वृद्धि भएको बताए । सरकारले जनताविरोधी काम गरिरहेकाले त्यसको विरोधमा आफूहरुले प्रर्दशन गर्नु परेको पनि मुस्कानले बताए ।

प्रदेशसभा सदस्य निर्मला क्षेत्रीले काँग्रेसले जिम्मेवार प्रतिपक्षको भूमिका निर्वाह गरिरहेकोले आफ्नो पार्टीलाई कमजोर नठान्न चेतावनी दिईन । उनले राणा शासन ढालेको, बहुदल ल्याउने तथा देशमा संघीय लोकतान्त्रिक गणतन्त्र स्थापनाका लागि नेतृत्व लिएको आफ्नो पार्टीलाई कमजोर ठान्ने गल्ती गरे नागरिकले वर्तमान सरकारलाई पनि ढालिदिने दावीसमेत गरिन ।

पुर्व सभापति कमलप्रसाद भुसाल, काँग्रेसका जिल्ला सचिव विष्णु भुसाल, महिला संघका जिल्ला उपाध्यक्ष जानका बन्जाडे, क्षेत्रीय उपाध्यक्ष शान्ता खनाल, तरुण दलका जिल्ला अध्यक्ष नारायण खड्का, पत्रकार प्रेम आचार्य लगाएतले मन्तव्य राखे । कार्यक्रम महिला संघका जिल्ला अध्यक्ष शान्ता भण्डारीको अध्यक्षता र सचिव संगिता वेल्वासेको सञ्चालनमा सम्पन्न भएको हो ।

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.