सन्धिखर्क ग्रिन ईङ्गलिस बोडिङ्ग स्कुलमा सरस्वती पुजा तथा पुरस्कार वितरण कार्यक्रम सम्पन्न

श्याम घिमिरे माघ २७ अर्घाखाँची – सन्धिखर्क ग्रिन ईङ्गलिस बोडिङ्ग स्कुल सन्धिखर्क २ चुत्राबेसीले आईतबार सरस्वती पुजा आराधना तथा अक्षरारम्भ एवं पुरस्कार वितरण कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ । शिक्षा विकास तथा समन्वय एकाई अर्घाखाँचीका प्रमुख मनिराम पराजुलीले सरस्वतीको फोटोमा माल्यापण संगै पानसमा वत्ती वालेर कार्यक्रमको उद्घाटन गर्नुभएको हो ।

कार्यक्रममा मनतब्य राख्दै पराजुलीले जिल्लाको शैक्षिक विकासमा ग्रिन इङ्गलिस वोर्डिङ्ग स्कुलले पु¥याएको योगदानको प्रशंसा गर्नुभयो । पराजुलिले वालवालिकाहरुको भविष्य निर्धारण गर्ने पवित्र स्थल विद्यालय भएकाले विश्वसनिय र गुणस्तरीय शिक्षा प्रदान गर्न बिद्यालयलाई आग्रह गर्नुभयो ।

विद्यालय व्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष नेत्रप्रसाद भुसालको अध्यक्षता विद्यालयका प्रिन्सिपल टेक बहादुर थापाको स्वागत मनतब्य र सहायक प्रिन्सिपल नारायण भुसालको संचालनमा सम्पन्न कार्यक्रममा सन्धिखर्क नगरपालिकाका स्रोत व्यक्ति युवराज भुसाल, कम्पनी रजिष्ट्रार अध्यक्ष हुम प्रसाद बन्जाडे, शिक्षक अभिभावक संघका अध्यक्ष तुल्सिराम खनाल, अभिभावक डिलाराम भुसाल, धर्मराज बन्जाडे, विष्णु प्रसाद भुसाल, नुम प्रसाद भुसाल, खडानन्द आचार्य, प्रेम सुनार, लगायतको उपस्थिती रहेको थियो ।

कार्यक्रममा २०७४ को वार्षिक परिक्षामा प्रथम, द्वितीय र तृतीय स्थान हासील गर्ने बिद्यार्थी र अतिरिक्त क्रियाकलापमा उतकृष्टता हासीलगर्ने छात्र छात्राहरुलाई पुरस्कार वितरण समेत गरीएको बिद्यालयका सहायक प्रिन्सीपल नारायण भुसालले जानकारी दिनुभएको छ ।

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.