यूएई सम्पर्क समिति द्धारा शान्तिबंगैचाको लागि ४ थान फलामे बेन्च प्रदान


गोपाल प्रसाद भट्टराई सन्धिखर्क एफएम फागुन १२ अर्घाखाँची – जिल्ला सदरमुकाम सन्धिखर्कको मुटुमा अवस्थित आधुनिक शान्तिबंगैचाको लागि अर्घाखाँची यूएई सम्पर्क समितिले ४ थान फलामे बेन्च प्रदान गरेको छ । जिल्लाको पर्यटन विकासमा टेवा पु¥याउने उदेश्यले निर्माण गरिएको आधुनिक बंगैचामा पर्यटकिय आवागमनलाई बढवा दिन सम्पर्क समितिको ५० हजार रुपैंयाको लगानीमा तयार पारिएका ४ थान फलामे बेन्च आज एक कार्यक्रमको बिच नगर प्रमुख कमल प्रसाद भुसाललाई हस्तान्तरण गरिएको हो ।

सन्धिखर्क स्थित विभिन्न सरोकारवाला व्यक्तित्व र संचारकर्मीको उल्लेख्य सहभागितामा समितिका निवर्तमान सचिव राम प्रसाद गैरेले नगर प्रमुख भुसाललाई हस्तान्तरण गर्नुभएको नगरपालिका स्रोतले जनाएको छ ।शान्तिबंगैचामा राखिने बेन्चलाई ग्रहण गर्दै सन्धिखर्क नगर प्रमुख कमल प्रसाद भुसालले रोजगारीको शिलशिलामा बिदेशमा बस्ने अर्घाखाँची बासिहरुले जिल्लाको विकासमा पुराएको योगदानको प्रशंसा गर्नुभएको छ ।

समय समयमा जिल्लाका बिभिन्न बिरामी ब्यक्तिहरुलाई आर्थिक सहयोग,बिपतको बेलामा आर्थिक सहयोग गरेको मैलै समाचार सुन्ने गरेको छु,नगर प्रमुख भुसालले भन्नुभयो,पर्यटन विकासमा समेत सहयोग गर्न थालेको आज स्वयम मैले भोग्दै छु,जिल्लाको समग्र विकासमा विदेशिएका अर्घाखाँचीवासीले महत्वपूर्ण योगदान पुराउंदै आउनुभएको छ । उहांले अगाडि थप्नुभयो,आगामी दिनमा पनि जिल्लाको समृद्धिमा उहांहरुको गोगदान रहिरहने छ ।कृषि र पर्यटनको व्याबसायिक विकासबाटै समृद्ध नगर बनाउने सन्धिखर्कको योजना अनुसार आधुनिक बन्दै गएको सुन्दर शान्ति बंगैचामा अर्घाखाँची युएइ सम्पर्क समितिले बेन्च हस्तान्तरण गरेको हो ।

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.