हराएका वडाअध्यक्ष सय दिनपछि सम्पर्कमा

          

श्याम घिमिरे चैत्र १६ अर्घाखाँची –
अर्घाखाँची जिल्लाको मालारानी गाउँपालिका वडानम्वर–२ का वडाअध्यक्ष विष्णुप्रसाद भुसाल (विनोद) हराएको सय दिन पछि वुटवलमा सम्पर्कमा आएपछि प्रत्यक्ष भेट भएको अध्यक्षका भाई जिवलाल भुसालले जानकारी दिएका छन् । भाइ जीवलालका अनुसार आफुले किन हराएको कहाँ गएको भनेर सोध्दा म अलि बिरामी छु भोलि बताउँछु भन्नुभयो भोलि सबै कुरा थाहा हुन्छ, भाई जिबलालले भने ।’

शुक्रबार बिहान वडाअध्यक्षले बुटबलबाट फोन गरेर आफु सकुशल रहेको जनाएको मालारानी गाउँपालिका अध्यक्ष बालकृष्ण आचार्यले जानकारी दिए । अध्यक्ष सम्पर्क बिहीन भएसँगै घरपरिवार, गाउँपालिका र जिल्ला प्रहरी कार्यालयले खोजी कार्य निरन्तर गरिरहेको थियो ।

उनी किन र कहाँ गएका थिए भन्ने बारेमा जानकारी नगराएको तर आफू सकुशल रहेको जनाएको अध्यक्ष आचार्यले बताए । उनी भारतमा गएर बसेको हुन सक्ने आँकलन गरिएको छ । तर, किन र केका लागि वा कुन समस्याले भन्ने बिषय भने थाहा हुन सकेको छैन ।


गत पौष २ गते मालारानी–२ डाँडाकटेरी स्थित आफ्नै घरबाट वडा कार्यालयको मोटरसाइकल सर्भीसिङ् गर्न भन्दै सन्धिखर्क आएका भुसाल मोटरसाईकल ग्यारेजमै छाडेर सम्पर्कबिहीन भएका थिए । गोरुसिंगे सम्म बस चढेर गएको तर गोरुसिंगेबाट कहाँ गए भन्ने बारेमा थाहा हुन सकेको थिएन । भुसाल तत्कालिन नेकपा एमालेबाट स्थानीय तहको निर्वाचनमा मालारानी गाउँपालिका–२ बाट वडाअध्यक्ष पदमा निर्वाचित भएका थिए ।

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.