भुमिकास्थानमा वडा स्तरीय क्रीकेट प्रतियोगिता शुरू


श्याम घिमिरे बैशाख १ अर्घाखाँची –

अर्घाखाँची जिल्लाको भूमिकास्थान नगरपालिका वडानम्वर ८ नुवाकोटको रातापोखरामा नबवर्ष २०७६ सालको अवसरमा दिपज्योती यूवा परिषद्को आयोजनामा दोस्रो भुमिकास्थान नगरपालिका अन्तर वडा स्तरीय क्रिकेट प्रतियोगिता आईतबारकाट शुरू भएको छ । खेलको एक कार्यक्रमका बिच नगर प्रमुख रेशम थापाले उद्घाटन गर्नु भएको हो ।

कार्यक्रममा मनतब्य राख्दै नगरप्रमुख थापाले खेलकुदको माध्यमबाट ब्यक्तिको सर्बाङगीण बिकासमा महत्वपूर्ण भूमिका खेल्ने भन्दै यस्ता प्रकारका खेलकुद कार्यलाई सबैले सहयोग र समर्थन गर्न आग्रह गर्नु भयो । खेलको माध्यमबाट देशलाई अन्तराष्ट्रिय स्तर सम्म चिनाउन सकिने भन्दै थापाले खेलकुद क्षेत्रलाई अझबढी बिकसीत गरी अगाडी बढाउनु पर्नेमा जोड समेत दिनु भएको थियो ।


नगरपालिकाको नगरसभाबाट युबा तथा खेलकुदकालागी बिनियोजन भएको रकमबाट खेल आयोजना गर्ने भनीएता पनि नगर कार्यपालिकाका केही सदस्यहरुबाट बिरोध आएपछी नगर प्रमुख थापाले आफू खेलकुदको बिकास प्रती प्रतिबद्ध रहेको भन्दै ब्यक्तिगत रुपमा आफ्नो पारीश्रमिक बाट कटाउने गरी रू ३५ हजार सहयोग गरी खेल सन्चालन गरीएको नगर प्रमुख थापाले जानकारी दिनु भयो । क्रिकेट खेल दीपज्योति यूबा परिषद्का अध्यक्ष राजकुमार श्रेष्ठको बिशेष पहलमा सन्चालन भएको हो ।

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.