भुमिकास्थानको बिकास निर्माणकोलागी सबै एक ढिक्का भएर अगाडी बढ्नु पर्छ –नगरउपप्रमुख बेल्बासे


श्याम घिमिरे
असार २१ अर्घाखाँची –

भुमिकास्थान नगरपालीकाका उपप्रमुख खडानन्द बेल्बासेले भुमिकास्थान नगरपालीकाको बिकास निर्माण र समृद्धिकोलागी सबै एक ढिक्का भएर अगाडी बढ्नुको बिकल्प नभएको बताएका छन । ढाकाबाङ् स्वास्थ्य चौकिको नबनिर्मित भबनको उद्घाटन तथा जग्गादाता सम्मान एवं महिला स्वास्थ्य स्वंयमसेबिका प्रोत्साहन कार्यक्रमलाई सुक्रबार पिपलनेटामा सम्बोधन गर्दे बेल्बासेले यस्तो बताएका हुन ।


भुमिकास्थान नगरपालीकामा पछिल्लो समय बिकाश निर्माणले तिब्रता लिएको भन्दै बेल्बासेले मानब जिबनको मुख्य सुचांक स्वास्थ्य भएकोले स्वास्थ्य क्षेत्रको बिकासमा नगरपालीकाले बिशेष चासो दिएको समेत बताए ।

वडानम्बर १ का वडाअध्यक्ष भोजराज खनालको अध्यक्षता स्वास्थ्य चौकिका अहेब तिलकराम भट्टराईको स्वागत मनतब्य र स्वास्थ्य चौकि ईन्चार्ज इशा खड्काको सन्चालनमा सम्पन्न कार्यक्रममा भुनपा ४ का वडाअध्यक्ष बाबराम पन्थी,वडासदस्य झबिलाल थापा,नेका प्रतिनिधि युबराज खनाल,राजमो प्रतिनिधि खड्क बहादुर थापा,बिश्व माबिका प्रअ जुमलाल खनाल लगायतले शुभकामना मनतब्य राख्दै स्वास्थ्य क्षेत्रको बिकास भएमा मात्र देशले स्वस्थ्य जनशक्ति उत्पादन गर्न सक्ने भन्दै स्वास्थ्य क्षेत्रको बिकासमा पालीकाले उचित ध्यान पु¥याउनु पर्नेमा जोड दिएका थिए ।


कार्यक्रममा स्वास्थ्य चौकि निर्माण गर्न करीब ३ रोपनि निशुल्क जग्गा दानगर्ने जग्गादाता राजेन्द्र खनाल र उनकि श्रमिति राधा खनाललाई दोसल्ला र प्रमाणपत्रले सम्मान गरीएको थियो । यस्तै कार्यक्रममा महिला स्वास्थ्य स्वंयम सेबिकाहरुलाई पनि प्रोत्साहन स्वरुप उपहार समेत प्रदान गरीएको हाे ।

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.