mr&missअर्घाखाँचीको अन्तीम अडिसन साउन ४ गते हुने ।

श्याम घिमिरे अर्घाखाँची असार २८ –

अर्घाखाँचीको सदरमुकाम सन्धिखर्कमा जिल्लामै पहिलो पटक सौन्र्दर्य तालीम हुने भएको छ । बालबालीकाहरुमा लुकेर रहेका बिभिन्न खाले प्रतिभाहरुलाई प्रस्फुटनगर्ने उद्धेश्यका साथ A&A EVENTS संस्था कपिलबस्तुको आयोजनामा mr.&miss अर्घाखाँचीको आयोजना गर्ने आयोजक संस्था A&A EVENTS का सिईओ अनमोल सिंहले जानकारी दिए ।

सन्धिखर्कमा रहेको होटल साथी प्रालीमा यही श्राबण ४ गते सनिबार सन्चालन हुने (अडिसन) कार्यक्रमको स्थानीय रुपमा आकार नृत्य तथा म्युजिक सेन्टरले समन्वय गरेको सिंहले बताए । कार्यक्रममा १३ बर्ष देखी २५ बर्ष सम्मका युबायुबतिहरु सहभागी हुन पाउने उनले बताए । १५ देखी २० दिन सम्म सन्चालन हुने कार्यक्रमा सहभागी हुन फर्म शुल्क बापत रु पाँच सय र तालीम शुल्क बापत रु १५ हजार लाग्ने सिंहले बताए ।

तालीमको मुख्य प्रशिक्षक मोडल तथा कोरीयोग्राफर अस्मिता भट्टराई र मुख्य उद्घोषक सुमन श्रेष्ठ रहने सिंहले जनाए । यसअघि असार २८ गते सनिबार हुने भनिएको (अडिसन) कार्यक्रम प्रतिकुल मौसमको कारण स्थगन गरीएको समेत श्रेष्ठले जानकारी दिए ।

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.