श्रद्धाञ्जली सभा सम्पन्न

समान्ता पाण्डे
साउन २५ अर्घाखाँची –

नेपाली काँग्रेस सन्धिखर्क नगरपालीका वडानं. १२ ले स्वर्गीय देवकी थापा क्षेत्रीको नवौं दिनको पुन्य तिथि पारेर सुक्रबार श्रद्धाञ्जली सभा सम्पन्न गरेको छ । नेपाली काँग्रेसका कृयाशिल सदस्य धनप्रसाद थापाकी श्रीमती ,कृयाशिल सदस्य बिष्णु थापा , शोभाखर थापा , मधु थापाकि पुजनिय माता तथा धनकला थापा र सुनिता थापाकी सासू आमा देवकी थापाको नवौं दिनको पुन्य तिथि पारेर काङ्ग्रेसले श्रद्धाञ्जली सभा सम्पन्न गरेको हो ।

श्रद्धाञ्जली सभामा नेपाली काङ्ग्रेस क्षेत्र न १ का सभापती केशवराज कुवर , तरुण अध्यक्ष तथा सन्धिखर्क १२ का वडा अध्यक्ष नारायण खड्का ,पुर्व पार्टी कोशाध्यक्ष हरी बहादुर खड्का , क्षेत्रीय प्रतिनिधि छन्दलाल श्रेष्ठ , नारायण पौडेल , कृष्णा खड्का लगायतको सहभागीता रहेको थियो । कार्यक्रममा बोल्ने बक्ताले स्वर्गीय थापाको निधनले सिङ्गो पार्टी मर्माहत भएको बताउदै स्वर्गीय थापाले पार्टीमा रहेर खेलेको भुमिका र योगदानको प्रसंशा गरेका थिए । कार्यक्रम नेपाली काँङ्ग्रेस वडा सभापति लिलाधर बस्यालको सभापतित्व तथा सचिव तारा बस्यालको संचालनमा सम्पन्न भएको हो ।

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.