अड्गुरीमा खुल्ला तिजगित प्रतियोगिता सम्पन्न

घनश्याम पौडेलले साउन ३२ अर्घाखाँची – स्थानिय उत्पादनको उपभोग आधुनिकिकरणको विस्तार, अड्गुरीको कृषि व्यावसाहिकरणको आधार भन्ने मुल नाराका साथ पाणिनी गाउँपालिका वडा नं. ७ अड्गुरीमा खुल्ला तिजगित प्रतियोगिता सम्पन्न भएको छ । अड्गुरी कृषि सहकारी संस्था लिमिटेड एवम् अड्गुरी तरकारी संकलन केन्द्र र हाटवजार व्यवस्थापन समितीको आयोजनामा भएको तिजगित कार्यक्रममा ६ समुहको सहभागिता रहेको थियो ।

जसमा नमुना स्वस्थ आमा समुह मौलीपोख्रा प्रथम, सृजनशिल आमा समुह द्धितिय, राधाकृष्ण स्वस्थ आमा समुह तृतिय र अमिनडाडाँ स्वस्थ आमा समुह सान्तव्ना भएका छन् । प्रथम, द्धितिय, तृतिय र सान्तत्वना हुनेलाई क्रमश नगद पच्चीस सय, प्रन्ध सय, एक हजार, पाचँ सय, मेडल र प्रमाणपत्र वितरण गरिएको थियो ।

तिजगितको उद्धघाटन गर्दै पाणिनी गाउँपालिकाका उपाध्यक्ष लक्ष्मी गौतमले विकृतिको अन्त्य गरी चाडपर्व मनाउनुपर्ने बताईन । कार्यक्रममा वडा अध्यक्ष गुनाखर अधिकारी, कार्यपालिका सदस्य टोपकला कव्दार, कृषि शाखा प्रमुख मेगराज पौडेल, जर्नादन न्यौपाने, युवाराज पौडेल लगाएतले शुभकामना मन्तव्य राखेका थिए । तिजगित कार्यक्रममा कमल घिमिरे, देवि प्रसाद घिमिरे र सुनिता अधिकारी निर्णायक मण्डलमा रहेका थिए । उत्कृष्ट नृत्य र उत्कृष्ट लयलाई पनि १÷१ हजार पुरस्कार दिईएको थियो ।

कार्यक्रम अड्गुरी कृषि सहकारी संस्था लिमिटेडका अध्यक्ष कृष्ण भुसालको अध्यक्षता, सचिव लक्ष्मण न्यौपानेको सञ्चालन र उपाध्यक्ष करुणा न्यौपानेको स्वागतमा सम्पन्न भएको हाे ।

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.