कांग्रेसको दोस्रो चरणको जागरण अभियान भोलिदेखी, अर्घाखाँचीमा पणेनाबाट सुरु

भदौ २३ अर्घाखाँची – नेपाली कांग्रेसले भोलि देखि राष्ट्रिय जागरण अभियानको दोस्रो चरणको कार्यक्रम देश ब्यापी रुपमा सुरु गर्दैछ । कांग्रेसले दोस्रो चरणको अभियान बीपी कोइरालाको जन्मजयन्ती पारेर सुरु गर्न लागेको हो ।यस्तै अर्घाखाँचीमा भोलि पाणिनि गाँउपालिका वडा नम्वर १ पणेनाबाट जागरण अभियान सुरु गर्न लागिएको नेपाली कांग्रेसका जिल्ला सभापति बिष्णु खनाल मुस्कानले जानकारी दिए ।

अभियानको पहिलो दिन कांग्रेसले देशैभर बृक्षारोपण गरेर पर्यावरण रक्षाका लागि नयाँ सन्देश पनि दिन लागेको छ । बिपी कोइरालाको १०६ औँ जन्म जयन्तीका दिन पारेर अभियान सुरु गर्न थालिएको हो ।जागरण अभियानको केन्द्रिय प्रतिनिधिको रुपमा नेपाली कांग्रेस गुल्मीका पुर्ब सभापति चन्द्र केसी अर्घाखाँची आई सकेको नेपाली कांग्रेस अर्घाखाँचीका प्रकाशन तथा प्रचार प्रसार समितिका संयोजक माधव प्रसाद पौडेलले बताए ।

कार्यक्रममा सहभागिता जनाउन नेपाली कांग्रेसका महासमिति सदस्य, महाधिबेशन प्रतिनिधि, जिल्ला कार्य समितिका पदाधिकारी तथा सदस्य, क्षेत्रीय सभापति सबैलाइ र विभागका सबै सदस्यहरुलाइ आआफ्नो वडामा हुने कार्यक्रममा सहभागिता जनाउन र आफ्नो जिम्मेवारी निर्वाह गर्न पनि कांग्रेस अर्घाखाँचीले आग्रह गरेको प्रकाशन तथा प्रचार प्रसार समितिका सदस्य सचिव प्रेमनारायण आचार्यले जानकारी दिए ।

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.