सरकार संग सहकार्यगरी मानविय सेबा गर्छौं –रेडक्रस अध्यक्ष थापा


श्याम घिमिरे
भदौ २८ अर्घाखाँची –

नेपाल रेडक्रस सोसाईटी जिल्ला शाखा अर्घाखाँचीको आयोजनामा विश्व प्राथमिक उपचार दिवसको अबसरमा प्रभातफेरी तथा शुभकामना आदान प्रदान कार्यक्रम सनिवार सन्धिखर्कमा सम्पन्न भएको छ । वञ्चित समुहकालागी प्राथमिक उपचार भन्ने मुल नारा सहित सन्धिखर्कको टुडिखेलबाट बाजागाजा सहीत सुरु भएको प्रभातफेरी कार्यक्रम सन्धिखर्क र चुत्राबेसी बजारका बिभिन्न गल्लीहरुको परीक्रमा गरी जिल्ला समन्वय समितिको सभाहलमा पुगी प्रवचन तथा शुभकामना आदान प्रदान कार्यक्रममा परीणत भएको थियो ।


श्याम घिमिरे
भदौ २८ अर्घाखाँची –

नेपाल रेडक्रस सोसाईटी जिल्ला शाखा अर्घाखाँचीको आयोजनामा विश्व प्राथमिक उपचार दिवसको अबसरमा प्रभातफेरी तथा शुभकामना आदान प्रदान कार्यक्रम सनिवार सन्धिखर्कमा सम्पन्न भएको छ । वञ्चित समुहकालागी प्राथमिक उपचार भन्ने मुल नारा सहित सन्धिखर्कको टुडिखेलबाट बाजागाजा सहीत सुरु भएको प्रभातफेरी कार्यक्रम सन्धिखर्क र चुत्राबेसी बजारका बिभिन्न गल्लीहरुको परीक्रमा गरी जिल्ला समन्वय समितिको सभाहलमा पुगी प्रवचन तथा शुभकामना आदान प्रदान कार्यक्रममा परीणत भएको थियो ।

Image may contain: 6 people, people standing and indoor

कार्यक्रममा मनतब्य राख्दै नेपाल रेडक्रस सोसाईटीका केन्द्रिय अध्यक्ष संजीव थापाले रेडक्रसले सरकार संग सहकार्य गरी मानबिय सेबा गर्ने बताउनु भयो । रेडक्रस सहयोग र सद्भावबाट चलेको संस्था भएको भन्दै अध्यक्ष थापाले रेडक्रसलाई निसंकोच रुपमा सहयोग गर्न सबैलाई आग्रह गर्नुभयो । यस्तै थापाले प्रत्येक घरघरमा एक जना प्राथमिक उपचार गर्ने व्यक्ति तयारपार्ने रेडक्रको अभियान रहेकोले यस अभियानलाई सबैले सहयोग गर्नुपर्ने कुरामा जोड समेत दिनुभयो ।

Image may contain: 1 person, crowd


नेपाल रेडक्रस सोसाईटी अर्घाखाँची शाखाका का.बा अध्यक्ष कमल घिमिरेको अध्यक्षता,उपसभापति कैलाश श्रेष्ठको स्वागत मन्तब्य र कुशल भुसालको सन्चालनमा सम्पन्न कार्यक्रममा आईएफआरसीका कोअडिनेटर हार्र्बे, भुमिकास्थान नगरपालिका प्रमुख रेशम थापा, नेपाल रेडक्रस सोसाईटीका केन्द्रिय सदस्य उत्तम जिसी, सोसाईटीका ५ नं. प्रदेश अध्यक्ष शम्भु प्रसाद पोख्रेल , नेकपा जिल्ला सदस्य पिताम्बर भुसाल,नेपाली काँग्रेसका नेता हेमन्त बेल्बासे,राजमो नेता जिबनारायण खनाल,राप्रपाका समसुधिन मियाँ,नेपाल पत्रकार महासंघका अध्यक्ष हिम जिसी लेकाली,नेपाल रेडक्रसका कार्यकारी निर्देशक उमेश ढकाल, रेडक्रसका स्वास्थ्य बिभाग निर्देशक कृष्ण घिमिरे लगायतले शुभकामना मनतब्य राख्नु भएको हो ।

Image may contain: 7 people, including Padam Chhetri, people standing, sky and outdoor

यसअघि सुक्रबार रेडक्रसले सदरमुकाम सन्धिखर्कमा पत्रकार सम्मेलन रेडक्रसको बारेमा जानकारी गराएको थियो ।

Image may contain: Yagya Parajuli, Krishna Prasad Khanal and Motijung Rayamajhi, tree, crowd, sky and outdoor
Image may contain: 4 people, people walking, people standing, crowd and outdoor

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.