नेकपा भुमिकास्थान १० को चौथो पुर्ण बैठक सम्पन्न


सन्धिखर्क एफएम, कार्तिक २ अर्घाखाँची

नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी नेकपा भुमिकास्थान नगरपालिका वाड न १० धनचौरको चौथो पुर्ण बैठक सनिबार सम्पन्न भएको छ । बैठकमा नेकपा जिल्ला सदस्य तथा भुमिकास्थान नगर इन्चार्ज खगीस्वर पन्थी जिल्ला सदस्य तथा धन्चौर इन्चार्ज तारापति भट्टराई नेकपा भुमिकास्थान कमिटी प्रचार बिभाग प्रमुख हृदय कुमार भुसाल लगायतले प्रशिक्षणमुलक मन्तव्य राख्नु भएको थियो । बैठकमा नगर कमिटी सदस्य टामलाल भट्टराइर्, रेशम जिसि, भोजन गुरुङ, निर्मल घम लगायको आतिथ्यता रहेको थियो । बैठकले सदस्यता नवीकरण तिहारमा पार्टीको आयोजनामा देउसी भैली सन्चालन गर्ने लगाएका महत्वपूर्ण निर्णय गरेको छ । बैठक पार्टी सचीव प्रेमलाल भट्टराईको अध्यक्षता ठाकुर खनालको स्वागत मन्तव्य र कार्यालय सदस्य दिनेश भट्टराईको संचालनमा सम्पन्न भएको हो ।

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.