राष्ट्रिय जनगणना २०७८ को पुर्व तैयारी सम्बन्धि जिल्ला स्तरिय अन्तरक्रिया

श्याम घिमिरे
मंसिर २४ अर्घाखाँची-

मेरो गणना मेरो सहभागीता भन्ने मुल नारा सहित राष्ट्रिय जनगणना २०७८ को पुर्व तैयारी सम्बन्धि जिल्ला स्तरिय अन्तरक्रिया तथा छलफल कार्यक्रम मंगलबार सन्धिखर्कमा सम्पन्न भएको छ । जिल्ला समन्वय समिति अर्घाखाँचीका प्रमुख पिताम्वर शर्माको प्रमुख आतिथ्यता रहेको कार्यक्रममा सन्धिखर्क नगरपालिका प्रमुख कमलप्रसाद भुसाल, सितगंगा नगरपालीका प्रमुख सुर्यप्रसाद अधिकारी,भुमिकास्थान नगरपालिका प्रमुख रेशम थापा, मालारानि गाउँपालिका अध्यक्ष बालकृष्ण आचर्य, छत्रदेब गाउपालिका अध्यक्ष लेखनाथ पोख्रेल पाणिनि गाउँपालिका अध्यक्ष अच्युत गौतम राजनितिक दलका प्रतिनिधि, जनप्रतिनिधि,बिभिन्न बिद्यालयका प्रतिनिधि, सरकारी तथा गैरसरकारी संस्थाका प्रतिनिधि,कर्मचारी,पत्रकार लगायत स्थानिय सरोकारवाला निकायहरुको सहभागीता रहेको थियो ।

निमित्त प्रमुख जिल्ला अधिकारी बिष्णुराज बेल्बासेको अध्यक्षता र तथ्यांक कार्यलका बिष्णु प्रसाद गौतमको स्वागत मनतब्यमा सम्पन्न कार्यक्रममा तथ्यांक कार्यालका कपिलबस्तुका तथ्यांक अधिकृत नन्दलाल कुर्मीले सहजीकरण गर्नुभएको थियो । मुलुकभर आगामी २०७८ सालमा १२ औं जनगणना कार्य हुदैछ ।

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.