नेपालमा संघियता असफल भैसक्यो –राजमो केन्द्रीय सदस्य खड्का


माधब खनाल
पौष २१ प्युठान –
राष्ट्रिय जनमोर्चाका केन्द्रिय सदस्य तथा प्युठान जिल्ला अध्यक्ष कृष्ण खड्काले नेपामा बिदेशिको मन बुझाउनको लागि जबरजस्ती लादिएको संघियता असफल भैसकेको बताएका छन । मल्लरानी गाउँपालिका स्तरीय अगुवा कार्यकर्ता भेलालाई आईतबार सम्बोधन गर्दै खड्काले यस्तो बताएका हुन । खड्काले बर्तमान सरकार देशको सिमा मिचिदा समेत कानमा तेल हालेर बसेका आरोप लगाए । कार्यक्रममा मन्तव्य राख्दै राष्ट्रिय जनमोर्चा प्रदेश नं ५ का अध्यक्ष बोम बहादुर खत्रीले बर्तमान सरकारलाई कम्युनिष्ट को सरकार भनेर भन्न पनि लाज लाग्ने दिन आइसकेको बताए ।

भेलामा मल्लरानी गाउँपालिका अध्यक्ष अम्मरध्वज राना , उपाध्यक्ष सरिता जिसि, अखिल नेपाल शिक्षक संघका महासचिव चक्रपाणी पौडेल, जातिय समता समाजका केन्द्रिय सदस्य रुमान नेपाली, अखिल नेपाल युवक संघका केन्द्रिय सदस्य खगा राना , अखिल (छैठौं )का रमेश बिक लगायतले शुभकामना मनतब्य राखेका थिए ।

भेलाले सुर्य बहादुर नेपालीको अध्यक्षतामा २७ सदस्यीय राष्ट्रिय जनमोर्चा मल्लरानी गाउँकमिटी गठन गरेको छ । जसको उपाध्यक्षमा डोर प्रसाद पोख्रेल , सचीव जीवन केसी र कोषाध्यक्षमा पबित्रा पोख्रेल चयन भएका छन । यस्तै समितिको सदस्यमा क्रमशः कमल पौडेल, रुमान केसी , रुमान नेपाली, भुमा जिएम , गणेश जिसि, सत्यमोहन राना, आत्मराम केसी, भक्त बहादुर भट्ट, वसन्त केसी , गिरिराज पौडेल , बोदिप्रसाद पोख्रेल, शोब बहादुर नेपाली, ओबबहादुर पुन , तेजबहादुर श्रेष्ठ, बोमबहादुर पुन , सरस्वती थापा , दामोदर शर्मा , भरत श्रेष्ठ , उजेली बिक, नारायण पाण्डे , चेतबहादुर पुन र सीता पुन रहेका छ्न । समितिको एक स्थान रिक्त राखिएको छ । कार्यक्रम सुर्य बहादुर नेपालीको अध्यक्षता जीवन केसीको स्वागत मनतब्य र कमल पौडेलको संचालनमा सम्पन्न भएको हो ।

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.