डा. तिवारीलाई सम्मान तथा बिदाई (तस्बिर सहित)

श्याम घिमिरे
पौष २३ अर्घाखाँची-

जिल्ला अस्पताल अर्घाखाँचीका प्रमुख डा.जगन्नाथ तिवारीको सम्मान तथा बिदाई कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । लुहेश्को लिमिटेडको अगुवाइमा मंगलवार सम्पन्न कार्यक्रममा मनतब्य राख्दै डा. तिवारिले आफ्नो कार्यकाल सफल पार्न प्रत्यक्ष वा अप्रत्यक्ष रुपमा सहयोग पु¥याउने सम्पुर्ण जिल्लाबासीहरुलाई धन्यवाद ब्यक्त गर्दे जिल्लाको सुन्दर भबिश्यको समेत कामना गर्नु भएको थियो ।

लुहेश्को लिमिटेडका अध्यक्ष कृष्णप्रसाद बन्जाडेको अध्यक्षता ,लिलानाथ ढुङ्गानाको स्वागत मनतब्य र संगिता बेल्वासेको सञ्चालनमा सम्पन्न कार्यक्रमा लुहेश्को लिमिटेडका संस्थापक अध्यक्ष तथा व्यवस्थापक तिलक मिश्र, नेपाल औषधि व्यवसायी संघका अध्यक्ष प्रेमबहादुर पछाई, अर्घाखाँची हस्पिटल प्रालिका अध्यक्ष नारायण प्रसाद पौडेल, ओम पोलिक्लिनिक तथा नेशनल प्याथ ल्याब प्रालिका नारायण गैरे,सन्धिखर्क नगरपालिका स्वास्थ्य शाखा प्रमुख पुर्ण पराजुली ,नेपाल पत्रकार महासंघका अध्यक्ष हिम जिसि लेकालि लगायतले बिदाई मनतब्य राख्नुभएको थियो । डा. तिबारी ६ बर्षको अर्घाखाँची बसाइपछी गृह जिल्ला चितबनको भरतपुर अस्पतालमा सरुवा भई जादैहुनुहुन्छ ।

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.