ढिकुरा बचत तथा ऋ्ण सहकारीको १६ औ साधारण सभा सम्पन्न

विन्दु घिमिरे २६ पुष ढिकुरा – सहकारी व्यवसाय सदस्यको समृद्धी, कृषि पशु उत्पादनमा आर्थिक उन्नति, गाउँगाउँमा सहकारी घरघरमा रोजगारी भन्ने मुल नाराका साथ स्थापना भएको ढिकुरा बचत तथा ऋ्ण सहकारी संस्था लिमिटेड भुमिकास्थान नगरपालीका वडा नं. ९ ढिकुराको १६ औ साधरण सभा सम्पन्न भएको छ।

सहकारीका अध्यक्ष खेमराज चुदालिकोको अध्यक्षता रहेको कार्यक्रममा वडा अध्यक्ष नारायणप्रसाद खनाल, हुमाकान्त पौडेल, देविप्रसाद पोख्रेल, महाभारत कृषि सहकारीका अध्यक्ष दिपक खासू, गंगाजवुना सहकारीका अध्यक्ष रेमकला खत्री, जेष्ठ सदस्य भिमलाल खनाल, सिता घिमिरे लगाएतले मन्तव्य राखेका थिए ।

संस्थाका सहकारीका सचिव गणेश पोख्रेलको बार्षिक प्रतिबेदन, व्यवस्थापक मदन गैरेको आर्थिक प्रतिबेदन पेश गरेका थिए । ३३१ सदस्य रहेको सहकारीको स्वागत उपाध्यक्ष गिरी पोख्रेल र मोती भट्टराईको सञ्चालनमा सम्पन्न भएको हो।

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.