अर्घाखाँची जिल्लालाई अपराधमुक्त जिल्ला बनाउने प्रजिअ पौडेलको प्रतिबद्धता

माधब खनाल सन्धिखर्क एफएम पुस २८ अर्घाखाँची – अर्घाखाँची जिल्लालाई अपराध मुक्त जिल्ला बनाउने प्रमुख जिल्ला अधिकारी बिजयराज पौडेलले बताउनु भएको छ । सोमबार भुमिकास्थानको ढाकावाङ्गको पिपलनेटामा अपराध जन्य कृयाकलाप नियन्त्रणका लागि गरिने प्रबर्द्धनात्मक तथा बृहत अन्तरक्रिया कार्यक्रमलाई सम्बोधन गर्दै प्रजिअ पौडेलले उक्त कुरा बताउनु भएको हो ।

कार्यक्रममा प्रहरी नायक उपरीक्षक प्रकाश बिस्टले अपराधजन्य कृयाकलापलाइ शून्य स्तरमा लैजानुनै आजको मुख्य उदेश्य रहेको बताउनु भयो । कार्यक्रममा रामवाण गुल्मका गुल्मपती सुमन थापा, सशस्त्र प्रहरी प्रमुख माधव रेग्मी भुमिकास्थान १ का वडाअध्यक्ष भोजराज खनाल, २ का वडाअध्यक्ष बुद्धि थापा लगायतले मन्तव्य राख्दै अपराधजन्य कृयाकलापलाइ निर्मुल पार्नुनै आजको मुख्य उदेश्य रहेको बताउनु भएको हो ।

Image may contain: one or more people, people sitting, child and outdoor

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.