लुहेस्को लिमिटेडको ११ औं वार्षिक साधारण सभा सम्पन्न, शिक्षा र स्वास्थ्यलाई निशुल्क बनाउनुपर्छ – राष्ट्रिय सभा सदस्य खड्का


सन्धिखर्क एफएम माघ ५ अर्घाखाँची – राष्ट्रियसभाका सदस्य चन्द्र बहादुर खड्काले सरकारले शिक्षा र स्वास्थ्यलाई निशुल्क बनाउनुपर्ने बताउनुभएको छ । लुम्बिनी स्वास्थ्य सेवा सहकारी संस्था लिमिटेड् (लुहेस्को ) अर्घाखाँचीको ११ औं वार्षिक साधारण सभाको सनिबार सन्धिखर्कमा उद्घाटन गर्दे खड्काले यस्तो बताउनुभएको हो । जिल्लाको समग्र बिकासकामा शिक्षा र स्वास्थ्यको महत्वपुर्ण भुमिका रहेको भन्दै खड्काले यि दुबैको बिकासमा जिल्लाबासीहरु एकजुट भएर लाग्नुपर्नेमा जोड दिनुयो ।

संस्थाका अध्यक्ष कृष्ण प्रसाद बन्जाडेको अध्यक्षता, कार्यकारी निर्देशक तिलक मिश्रको स्वागत मन्तब्य र सचिव संगीता वेल्वासेको सञ्चालनमा सम्पन्न कार्यक्रममा औषधी व्यवसायी संघ अर्घाखाँचीका अध्यक्ष प्रेमबहादुर पछाई, अर्घाखाँची हस्पिटल प्रा.लि.का अध्यक्ष नारायण प्रसाद पौडेल, नेपाल पत्रकार महासंघका अध्यक्ष हिम जिसी लेकाली, नेपाल पत्रकार महासंघ प्रदेश सदस्य शोभाखर पंन्थी लगायतले शुभकामना मन्तब्य राख्नुभएको हो । कार्यक्रममा उत्कृष्ट व्यवसायी तथा एसईइ र प्लस टु लेभलमा उत्कृष्ट अंक ल्याउने शेयर सदस्यका छोराछोरीहरुलाई सम्मान समेत गरिएको थियो ।

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.