गोरुसिङ्गे–सन्धिखर्क सडकखण्ड २६ दिन आंशिकरुपमा बन्द हुने ।

No photo description available.

श्याम घिमिरे
फागुन २०,अर्घाखाँची

गोरुसिङ्गे–सन्धिखर्क सडकखण्ड फागुन २१ गते देखि २६ दिन बन्द हुने भएको छ । सो सडकखण्ड अन्र्तरगत घुम्ती देखि भुवनपाटा सम्मको साघुरा मोडहरु फराकिलो गराउने,ढलान गर्ने र सडक बिस्तार गर्ने योजना अनुरुप फागुन २१ गते देखी चैत्र १६ गते सम्म बिहान ७ बजे देखि १२ बजे सम्म र दिउँसो २ बजे देखि साँझ ६ बजे सम्म लगातार कम्तिमा २६ दिन सम्म आंशिक रुपमा सडक बन्द हुने सडक डिभिजन कार्यालय शिवपुरले जनाएको छ । साना सवारी साधनहरूलाई भने बैकल्पिक सडक प्रयोग गरी यात्रा गर्न आग्रह गरीएको छ ।

सोमबार सदरमुकाम सन्धिखर्कमा प्रमुख जिल्ला अधिकारी विजयराज पौडेलको अध्यक्षतामा बसेको यातायात ब्यवसायी र सरोकारवाला पक्षहरुसंगको छलफलले सडक निर्माणको लागि भन्दै बाटो बन्द गर्ने निर्णय गरेको हो । साँघुरो सडक र धेरै घुम्ती भएको कारण बर्षेनि धनजनको क्षती भएको र सयौं जना घाईते भएको जनाउदै बढ्दो दुर्घटना न्युनिकरणको लागि सडक बन्दगरी चौडा गर्न लागीएको प्रजिअ पौडेलले बताउनु भयो । घुम्ती देखि भुवनपाटा सम्मको सडकखण्डमा साघुरा मोड र एक तर्फी बाटो भएका कारण पछिल्लो समय उक्त क्षेत्रमा सवारी साधन दुर्घटना बढेको छ।

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.