पहिलोपटक धातिवाङ्गको पधेरा-दहकाचाैरमा माईक्रोबस उद्वघाटन

घनश्याम पाैडेल फागुन २१ – अर्घाखाँची जिल्लाकाे पाणिनि गाउँपालिका वडा नं. ६, धातिवाङ्गमा पधेरा हुँदै दहकाचाैरसम्मकाे माेटरबाटाे उद्वघाटन गरिएकाे छ । वडा सदस्य पुनाराम पाैडेलले रिवन काटेर माेटरबाटाकाे उद्वघाटन गर्नुभएकाे हाे । उद्वघाटनमा समाजसेवी मणिराम पाैडेल, वडा सदस्य खगिश्वर पाैडेल, तारा दर्जि, काँग्रेस सभापति शाेभाखर पाैडेल, वडा सचिव गिता वाग्ले लगाएत स्थानीयकाे उपस्थिति रहेकाे थियाे ।


लु २ ज ५३२ नम्बरकाे माईक्राे बस, लु १ ज १९५८, लु १ ज १५०३ नम्बरकाे जिपबाट उद्वघाटन भएकाे हाे ।माेटरबाटाे उपभोक्ता समितिका अध्यक्ष ठाकुर पाैडेलले वडाबाट चालू अावका लागि ३ लाख ५० हजार बजेट विनियोजन भएकाेमा काम गरेकाे बताए   । पहिलोपटक धातिवाङ्गमा माईक्रोबसबाट बाटाकाे उद्वघाटन गरिए हो ।

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.