अन्तर्राष्ट्रिय श्रमिक महिला दिवस सम्बन्धि संपूर्ण औपचारिक कार्यक्रम स्थगित

शोभाखर पन्थी फागुन २४ अर्घाखाँची – अर्घाखाँची जिल्लामा कृयासिल राजनीतिक दल निकटका महिला संगठनहरुले अन्तर्राष्ट्रिय श्रमिक महिला दिवस सम्बन्धि संपूर्ण औपचारिक कार्यक्रम स्थगित गर्ने निर्णय गरेका छन् । कोरोना भाईरस संक्रमणका कारण विश्व आतंकित भएको र नेपाल सरकारले पनि मानिस जमघट हुने कुनै पनि औपचारीक कार्यक्रम नगर्न आग्रह गरेको ले ११० औ अन्तर्राष्ट्रिय महिला दिवस सम्बन्धि संपूर्ण औपचारीक कार्यक्रम नगर्ने निर्णय गरेको हो ।

राजनितीदल निकट मुल समारोह आयोजक समितिका संयोजक कमला भण्डारी भुसाल र सहसंयोजक शान्ता भण्डारी द्वारा जारी वक्तव्यमा संपूर्ण औपचारीक कार्यक्रम स्थगित गरिएको जनाएको छ । साथै बक्तव्यमा महिला हकहित र अधिकारको निम्ति सदैव संघर्षरत रहने बताउँदै राज्यका हरेक निकायमा जनसंख्याको आधारमा महिला सहभागीताको सुनिश्चितता गर्नुपर्ने बताईएको छ । साथै महिला नेतृत्वहरु द्वारा जारी बक्तव्यमा लैङ्गिक विभेद,सामाजिक कुसंस्कार र सामन्तवादी सोंच बाट माथि उठ्न समेत आग्रह गरिएको छ ।

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.