नेकपा मालारानीको बैठक खनदहमा सम्पन्न

शोभाखर पन्थी सन्धिखर्क एफएम २४ फागुन – नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी नेकपा मालारानी गाउँपालिका कमिटीले विभिन्न विभाग निर्माण गरेको छ । कमिटीको शनिवार खनदहमा सम्पन्न बैठकले स्कुल बिभाग प्रमुखमा सालिकराम आचार्य,संगठन बिभाग प्रखुख शिबलाल कुवर, स्थानीयतह परिचालन बिभाग प्रमुख किमबहादुर चौहान र प्रचार बिभाग प्रमुखमा लिलबहादुर पाण्डेलाई चयन गरेको छ ।

बैठकले सालिकराम आचार्य,शिबलाल कुवर र यमलाल खनाल रहेको ३ सदस्यीय कार्यालय तथा ३ जना पछि थप्ने गरि २५ सदस्यीय सचिवालयको समेत चयन गरेको छ ।

कार्यक्रममा मन्तव्य राख्दै नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी नेकपाका केन्द्रीय सदस्य शुशिला श्रीपालीले पार्टी एकताले संसारभरीका श्रमजीवी वर्गमा उत्साह थपेको बताउँदै एकीकृत र बलियो पार्टी निर्माणको निम्ति पार्टीको तल्लो ईकाई सम्म एकताको भाव लैजानु पर्ने बताईन । प्रदेश कमिटीका सदस्य नरेन्द्र कुमार क्षेत्रीले जनभावना अनुसार कामगर्न कार्यकर्ता लाई आग्रह गरिन ।

नेकपाका नेताहरू पीताम्बर भुसाल, दलबहादुर भट्टराई, मानबहादुर पाण्डे र तिलक मिश्र मिश्रले वर्तमान सरकारले देश र जनताको पक्षमा धेरै राम्रो काम गरेको बताउदै सरकारले गरेकाकाम जनस्तरमा लैजान आग्रह गरे । पालिका कमिटीका अध्यक्ष सालिकराम आचार्यको अध्यक्षता र सचीव शिवलाल कुवरको संचालनमा सम्पन्न कार्यक्रममा जिल्ला कमिटीका सदस्यहरू बिष्णु मिश्र, पुतला खनाल,दीपा पोखरेल , नारायण अर्याल, मुनाल खड्का,बसन्त खड्का,देवबहादुर खड्का लगायतका बक्ताहरुले समेत मन्तव्य राखे ।

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.