जेष्ठ कम्युनिस्ट मञ्चको सपथ सम्पन्न , सामाजिक न्यायको निम्ति नेकपाको बिकल्प छैन : नेता बिक

शोभाखर पन्थी अर्घाखाँची फाल्गुन /२७ नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी नेकपा जिल्ला जेष्ठ कम्युनिस्ट मञ्च अर्घाखाँचीको सपथ ग्रहण कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । कार्यक्रममा मन्तव्य राख्दै नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी नेकपाका नेता ठाकुर कुमार बि.क. किशोरले वर्गीय बिभेदको अन्त्य र सामाजिक न्यायको निम्ति नेकपाको बिकल्प नभएको बताउनुभयो । उहाँले बर्तमान सरकारले जेष्ठ नगरिकहरुको रक्षा र सम्मानको निम्ति बिशेष पहल गरेको बताउँदै ,उहाँले उनीहरुको अनुभव र क्षमताको कदर गरेर अघि बढ्ने बताउनुभयो ।

कार्यक्रममा मन्तव्य राख्दै नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी नेकपाका प्रदेश सदस्य छमकुमारी खनाल चिनारीले जेष्ठ नागरिकहरुको योगदानका कारण नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी नेकपा संसारमै बलियो कम्युनिस्ट पार्टी भएको बताउँदै सहिदको सपना र पुर्खाको अनुभव लाई आत्मसाथ गरेर अघि बढ्ने बताउनुभयो । नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी नेकपाका कार्यालय सदस्य पिताम्बर भुसालले बिकास र समृद्धिको अभियान लाई बर्तमान सरकारले पुरागर्ने बताउनुभयो ।

अर्का कार्यालय सदस्य राजेन्द्र भुसालले बलियो र संगठित कम्युनिस्ट पार्टीको बिकल्प नभएको बताउनुभयो । जेष्ठ कम्युनिस्ट मञ्च अर्घाखाँचीका अध्यक्ष खिमानन्द पन्थीको अध्यक्षता र नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी नेकपाका कार्यालय सचिव लिलबहादुर बि.क.को संचालनमा सम्पन्न कार्यक्रममा नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी नेकपा जिल्ला कमिटीका सदस्य कमला भण्डारी ,नरबहादुर कुमाल,नारायण अर्याल लगायतका बक्ताहरुले मन्तव्य राख्नुभएको थियो ।

यसैबीच नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी नेकपा निकट न्याय,कानुन तथा मानवअधिकार विभागको बैठक सदरमुकाम सन्धिखर्कमा सम्पन्न भएको छ । विभागका प्रमुख कमला भण्डारी भुसालको अध्यक्षता र सदस्य बावुराम पौडेलको संचालनमा सम्पन्न बैठकले मानव अधिकार र न्यायको पक्षमा अभियान संचालन गर्ने लगायतका निर्णय गरेको छ ।

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.