नेकपा प्रचार तथा प्रकाशन विभागद्धारा पत्रकार सम्मेलन ।

Image may contain: 3 people, including Tilak Mishra, people sitting and indoor


श्याम घिमिरे
फागुन ३० अर्घाखाँची –
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी नेकपा प्रचार तथा प्रकाशन विभाग अर्घाखाँचीको आयोजनामा सुक्रबार सन्धिखर्कमा पत्रकार सम्मेलन सम्पन्न भएको छ । पत्रकार सम्मेलनमा बोल्दै विभागका प्रमुख तिलक मिश्रले पार्टीले यही चैत्र १ गते देखी जिल्लाभर ३ महिने सांगठनिक अभियान सञ्चालन गर्न लागेको बताउनुभयो । अभियान अन्र्तरगत पार्टी सुदृढिकरण ,संगठन बिस्तार, जनसम्बन्ध बिस्तार लगायतका कार्यक्रमहरु तय गरीएको मिश्रले जानकारी दिनुभयो । पार्टीले निर्धारण गरेका ठुला कार्यक्रमहरु भने कोरोना भाईरसका कारण स्थगित भएको मिश्रले बताउनु भयो । उहाँले जिल्लामा पार्टीका स्थानीय कमिटीहरू गठन भई सपथ ग्रहण कार्य समेत सम्पन्न भएकाले पार्टीका नियमित कार्यहरू सुरू भएको जानकारी दिनुभयो ।

यस्तै मिश्रले पार्टीको तर्फबाट बिजयी जनप्रतिनिधिहरुले राम्रो काम गरेको भएतापनि केही मिडियाहरुले कामको गलत प्रचार गरेको भन्दै राम्रो कामको प्रचार गर्न सबै मिडियाहरुलाई आग्रह समेत गर्नुभयो । स्थानिय तहको उपनिर्वाचनमा पार्टीभित्रैबाट अन्तर घात गरेका कारण पराजय भोग्नु परेको भन्दै मिश्रले अब पार्टी एक ढिक्का भएर अगाडी बढ्ने दाबि समेत गर्नुभयो । बिभागका सचिब रीषी भुसालको सञ्चालनमा सम्पन्न कार्यक्रममा जिल्ला स्थित कृयाशिल पत्रकारहरुको उपस्थिति रहेको थियो ।

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.