कांग्रेस अर्घाखाँचीको बैठक सन्धिखर्कमा सम्पन्न, क्रियाशिल सदस्यता वितरण हुने

प्रेमनारायण आचार्य
अर्घाखाँची, ५ चैत ।नेपाली कांग्रेस जिल्ला कार्य समिति अर्घाखाँचीको बैठक बिपि स्मृति भवन सन्धिखर्कमा सम्पन्न भएको छ । नेपाली कांग्रेसको क्रियासिल सदस्य बितरण , नबिकरण र नयाँ क्रियासिल सदस्य बितरण गर्ने बिषयमा बैठक बसेको हो । बैठकमा पार्टि सभापति बिस्नु प्रसाद खनाल मुस्कानले केन्द्रीय निति तथा निर्देसन, पार्टिको भाबि रणनीति, क्रियासिल सदस्यता बितरण गर्ने नितिका बिषयमा जानकारी गराए ।

यही चैत ७ वा ८ गते ६१ वार्डमा वार्ड स्तरीय पार्टीको बृहत भेला राखि कार्यसमितिको निर्णय अनुसार क्रियासिल सदस्यता बितरण गर्न वार्ड सभापति हरुलाई निर्देसन दिनु भएको छ । जिल्ला पार्टी ले सबै वार्डमा जिल्ला बाट जिल्ला स्तरिय प्रतिनिधि खटाईएको छ ।नेपाली कांग्रेसका जिल्ला सभापति बिस्नु प्रसाद खनाल मुस्कानको अध्यक्षता, सचिब छबिलाल पौडेलको सञ्चालनमा बैठक सम्पन्न भएको हो ।
कार्यक्रममा पुर्व जिल्ला सभापति तथा सन्धिखर्क नगरपालिकाका नगर प्रमुख कमल प्रसाद भुसाल, जिल्ला सचिव विष्णु भुसाल, कोषाध्यक्ष कृष्ण बहादुर ज्ञवाली, महा समिति सदस्य सुर्यप्रसाद अधिकारी, यादव प्रसाद घिमिरे, केसब श्रेष्ठ, क्षेत्रीय सभापति केसवराज कुँवर, अच्युत गौतम, महाधीबेसन प्रतिनिधि लेखनाथ पोख्रेल, इन्द्रमणि पौडेल लगायत महाधिवेसन प्रतिनिधि , जिल्ला सदस्यहरु ,क्षेत्रीय सभापति, ६१ वार्डका पार्टी सभापति, वडा अध्यक्षहरु लगायत जनबर्गिय सगठनका प्रमुख तथा प्रतिनिधि, नेपाली कांग्रेसका पुर्व पार्टि पदाधिकारीहरुको सहभागीता रहेको थियो ।

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.