मुलुकमा आर्थिक क्रान्तिको सुरुवात भयो :भुसाल

शोभाखर पन्थी सन्धिखर्क एफएम अर्घाखाँची /चैत ५ नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी नेकपाका भुमिका स्थान नगरकमिटी वडा नं. ४ को बैठक तथा अन्तरक्रिया कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । कार्यक्रममा मन्तव्य राख्दै नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी नेकपाका कार्यालय सदस्य पिताम्बर भुसालले मुलुकमा आर्थिक क्रान्तिको सुरुवात भएको बताउनु भएको छ । नेपाली जनताको ठुलो त्याग र तपस्याका कारण राजनीतिक परिवर्तन भएको बताउँदै, उहाँले बिकास र समृद्धि मार्फत जनताको जिवनस्तर माथि उठाउने बताउनुभयो ।

सरकारले असंख्य लोकप्रिय र दुरगामी महत्वका काम हरु गर्दागर्दै पनि देशी तथा बिदेशी दलालहरुले विभिन्न किसिमका भ्रम फैलाएर जनतालाई दिग्भ्रमित पार्ने दुस्प्रयास गरेको आरोप लगाउँदै गलत भ्रम चिर्न र यथार्थ बस्तुस्थिती बारे जनतालाई जानकारी दिन कार्यकर्ता लाई आग्रह गर्नुभयो ।

Image may contain: 4 people, including Thakur Saurag Adarsha, people standing and indoor

कार्यक्रममा मन्तव्य राख्दै नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी नेकपाका जिल्ला सदस्य तथा नगर कमिटीका सहईन्चार्ज ठाकुर सौरागले ऐतिहासिक पार्टी एकताले विश्वमै उथलपुथल ल्याई दिएको बताउनुभयो । उहाँले मुलुकका दुई विशाल कम्युनिस्ट पार्टी बीचको मिलनले विश्वका सर्वहारा वर्गमा हौसला र उत्साह बढ्नुका साथै साम्राज्यवादी दलालहरुमा खैलाबैला मच्चिएको बताउँदै पार्टी एकता लाई अझै कसिलो र मजबुत पार्न कार्यकर्ता, शुभेच्छुक र जनस्तरमा भावनात्मक सम्बन्ध र एकता कायम गर्नुपर्ने बताउनु भयो ।

Image may contain: one or more people, people standing and indoor

कार्यक्रममा मन्तव्य राख्दै नेपाल कम्युनिस्ट पार्टीका जिल्ला सदस्य तथा नगरकमिटीका सचिव मणि पौडेलले सुझारु कार्यकर्ता र बलियो संगठन निर्माण गरि नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी नेकपा लाई बिश्वकै बलियो कम्युनिस्ट पार्टी बनाउनु पर्ने बताउनुभयो । उहाँले बैचारिक सचेतना र भावनात्मक एकता अहिलेको पार्टीको अपरिहार्य आबस्यकता भएको बताउनुभयो ।

Image may contain: one or more people, sky, cloud, tree, outdoor and nature

नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी नेकपा वडा कमिटीका अध्यक्ष हरी के.सी.को अध्यक्षता र शोभाखर आचार्यको संचालनमा सम्पन्न कार्यक्रममा नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी नेकपाका जिल्ला कमिटी सदस्य सुभाष चन्द्र बन्जाडे र जिल्ला सल्लाहकार कमिटीका सचिव गोपाल वन्जाडेले मन्तव्य राख्दै एकताबद्ध र जुझारु पार्टी निर्माणको निम्ति चनाखो भएर काममा खट्न कार्यकर्ता लाई आग्रह गर्नुभयो ।

कार्यक्रममा निर्वाचन बिभागका प्रदेश सदस्य जगत के.सी.नगरकमिटीका सचिवालय सदस्य तथा प्रचार बिभाग प्रमुख हृदय कुमार भुसाल लगायतका बक्ताहरुले समेत मन्तव्य राख्नुभएको थियो । बैठकले टोल स्तरमा संगठन निर्माण गर्ने , पार्टी सदस्यता तत्काल नबिकरण गर्ने लगायतका महत्वपूर्ण निर्णयहरु गरेको नगर प्रचार तथा प्रकाशन बिभाग प्रमुख हृदय कुमार भुसालले बताउनु भयो ।

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.