एक महिनाको विज्ञापन शुल्कमा छुट दिने सन्धिखर्क एफएमको घोषणा ।


सन्धिखर्क एफएम, चैत २४,अर्घाखाँची –अर्घाखाँची जिल्लाको सदरमुकाम सन्धिखर्क नगरपालीका २ मा रहेको अर्घाखाँची मल्टीमिडिया प्रा.लि.द्धारा सञ्चालीत सन्धिखर्क एफएम ८९ थोप्लो ८ मेगाहर्जले आफ्ना विज्ञापन दाताहरुबाट एक महिनाको विज्ञापन प्रसारण शुल्क नलिने निर्णय गरेको छ । सोमबार बसेको रेडियो सञ्चालक समितिको बैठकले कोरोना भाईरस र लकडाउनका कारण व्यापार व्यवसाय ठप्प भएपछि व्यवसायीहरु आर्थिक मारको चपेटामा परेको भन्दै आफुहरुले विज्ञापन प्रसारणको एक महिनाको शुल्क छुट गर्ने निर्णय गरेको प्रा.लि का अध्यक्ष एवं रेडियोका स्टेशनमेनेजर श्याम घिमिरेले जानकारी दिनुभयो । रेडियोमा हाल जिल्ला र जिल्ला बाहीरका गरी पचास भन्दा बढी व्यवसायीक बिज्ञापनहरु प्रसारणमा रहेका छन ।

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.