त्रिबेणी सहकारीद्वारा बिपद् व्यवस्थापन कोषमा एक्काईस हजार सहयोग

No photo description available.

श्याम घिमिरे
चैत २५ अर्घाखाँची –
सन्धिखर्क नगरपालीकाले स्थापना गरेको कोरोना भाईरस संक्रमण नियन्त्रण तथा रोकथाम उपचार एवं राहत बितरण कोषमा त्रिबेणी बचत तथा ऋण सहकारी संस्था लिमिटेडले आर्थिक सहयोग गरेको छ । जिल्लाको सन्धिखर्क नगरपालीका २ मा रहेको त्रिबेणी बचत तथा ऋण सहकारी संस्था लिमिटेडले मंगलबार २१ हजार रूपैयाँ आर्थिक सहयोग गरेको संस्थाका अध्यक्ष उत्तममणी मिश्रले जानकारी दिनुभयो ।

सहकारीको सातौं सिद्धान्तलाई आत्मसाथ गर्दे उक्त रकम सन्धिखर्क नगरपालीकाको राष्ट्रिय वाणिज्य बैंकमा रहेको बिपद् व्यवस्थापन कोषको खाता नं. ३०५०३०५०४९४०६ मा जम्मा गरीएको सहकारीका कार्यालय व्यवस्थापक तुल्सीराम खनालले जानकारी दिनुभयो । सहकारीले जिल्लामा बिभिन्न सामाजिक क्षेत्रमा काम गर्नुका साथै सचेचनामुलक कार्यहरु पनि सञ्चालन गर्दे आईरहेको छ ।
यसैबिच नगरपालीकाले स्थापना गरेको बिपद् व्यवस्थापन कोषमा सहयोग गर्ने सम्पुर्ण सहयोगी हातहरुलाई सन्धिखर्क नगरपालीकाले धन्यबाद ज्ञापन गरेको छ । रेडियो सन्धिखर्क संग कुराकानी गर्दे नगरपालीकाका प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत जिबन ज्ञवालीले यो कार्यमा सहयोग गर्ने सबै संघ संस्था,फर्म,व्यक्ति लगायत सहयोगी मनहरुलाई धन्यबाद व्यक्त गर्नुभएको हो ।

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.