लकडाउनले समस्यामा पारेकालाई मालारानी गाउँपालीकाद्धारा राहत वितरण


श्याम घिमिरे
चैत २५ अर्घाखाँची –

नोबेल कोरोना भाइरसका कारण देश लकडाउनमा रहेको अवस्थामा काममा जान नसकेका मालारानी गाउँपालीकाका अतिविपन्न परिवार र दैनिक ज्यालादारी गरेर परिवार पाल्दै आइरहेका परीवारलाई मालारानी गाउँपालीकाले राहत सामाग्री बितरण कार्य सुरु गरेको छ । दैनिक मजदुरी गरी जिबिकोपार्जन गर्ने र अति बिपन्न रहेका घरपरीवारलाई लकडाउनका कारण समस्या भएपछि गाउँपालीकाले राहत वितरण गर्ने निर्णय गरेको पालीका अध्यक्ष बालकृष्ण आचार्यले बताउनु भयो । आचार्यले पालीकाबाट वडाहरुमा पठाईएको खाद्य सामाग्रीहरु सबै वडाहरुबाट वडाअध्यक्षको संयोजनमा बितरण गर्ने बताउनु भयो ।

Image may contain: one or more people and outdoor

सोही क्रममा मंगलबार पालिकाको वडा नं. ६ मा रहेका अति बिपन्न परिवार र दैनिक ज्यालादारी गरेर गुजरा चलाउने बिश जनालाई खाद्य सामाग्री बितरण गरीएको वडा अध्यक्ष नारायण अर्यालले जानकारी दिनुभयो । लक डाउनका कारण कोहि भोकै बस्न नपरोस् भनेर राहत कोषको समेत स्थापना गरिएको पालिका अध्यक्ष बालकृष्ण आचार्यले बताउनुभयो । आचार्यले क्रमश सबै वडाहरुमा राहत बितरण गरिने समेत जानकारि दिनुभयो ।

Image may contain: one or more people, people standing and outdoor
Image may contain: one or more people, people standing and outdoor

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.