टण्डनद्धारा ब्यक्तिगत लगानीमा २५ पिस थर्मल गन र ७ सेट पिपिई प्रदान


सन्धिखर्क एफएम बैशाख १० अर्घाखाँची –
कोरोना भाईरस संक्रमण नियन्त्रणको सिलसिलामा सिटी एक्सप्रेसका म्यानेजिङ्ग डाइरेम्टर चन्द्र टण्डनले ब्यक्तिगत लगानीमा अर्घाखाँचीका स्थानीय तहलाई २५ पिस थर्मल गन र ७ सेट पिपिई प्रदान गर्नु भएको छ । जिल्लामा थर्मल गन र पिपिई सेटको अभाव भएको जानकारी पाएपछि अर्घाखाँचीको छत्रदेव गाउँपालिका वडानम्वर १ चिदीकामा जन्मनु भएका टण्डनले आफ्नो ब्यक्तिगत लगानिमा २५ पिस थर्मल गन र ७ सेट पिपिई प्रदान गर्नु भएको हो ।


९ पिस थर्मल गन र ४ सेट पिपिई छत्रदेव गाउँपालिकालाई र अन्य थर्मल गन तथा पिपिई आबश्यक्ता अनुसार स्थानीय तहमा पठाउने गरी उक्त सामाग्री मंगलबार जिल्ला प्रशासन कार्यलयमा टण्ढनको तर्फबाट स्थानिय समाजसेवी पिताम्वर रायमाझिले छत्रदेव गाउँपालिकाका अध्यक्ष लेखनाथ पोख्रेल र प्रमुख जिल्ला अधिकारी विजयराज पौडेललाई हस्तान्तरण गर्नु भएको हो ।
कोरोना भाईरस रोकथामकोलागी जिल्लामा अत्यन्तै आबश्यक रहेका सामाग्रीहरु प्रदान गरेकोमा प्रजिअ पौडेल र छत्रदेव गाउँपालिकाका अध्यक्ष लेखनाथ पोख्रेलले डाइरेक्टर टण्डनलाई धन्यवाद समेत प्रकट गर्नुभएकोथियो ।


कार्यक्रममा नेपाली कांग्रेसका जिल्ला सभापति विष्णु प्रसाद खनाल ( मुस्कान), प्रहरी नायव उपरिक्षक प्रकाश विष्ट, सहायक प्रमुख जिल्ला अधिकारी विष्णुराज वेल्वासे, नेपाली कांग्रेस जिल्ला कोषाध्यक्ष कृष्णवहादुर ज्ञवाली, छत्रदेव गाउँपालिका वडानम्वर २ का वडाअध्यक्ष राजेस पन्थी, स्थानिय चुरामणी भट्टराई, नारायण प्रसाद बन्जाडे लगायतको उपस्थिति रहेको थियो

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.