भारतबाट फर्कीएका एकसय अठ्ठाईस जना स्थानिय क्वरेण्टीनमा


सन्धिखर्क एफएम
बैशाख १४ अर्घाखाँची –
कोरोना भाईरसका कारण नेपाल भारत सिमानाकामा लकडाउनमा परेका अर्घाखाँचीका १ सय २८ जनालाई जिल्लामा ल्याईएको छ । सुक्रबार र सनिबार गरी उनिहरुलाई जिल्लामा ल्याईएको हो । भारतको नौतनवाको एक बिद्यालयको क्वरेण्टीनमा २६ दिन राखेर जिल्लामा ल्याइएका उनीहरुलाई पुनः १४ दिनको लागि स्थानीय सरकारले निर्माण गरेको क्वरेण्टीनमा राखिएको अर्घाखाँचीका प्रमुख जिल्ला अधिकारी विजयराज पौडेलले बताए । जिल्ला प्रशासन कार्यलयमा बसेको सर्वपक्षीय बैठकको निर्णयबाट दुबै देशका सरकारको समन्वयमा सिमानाकाको क्वरेण्टीनमा बसेका उनीहरुलाई गृह जिल्ला ल्याईएको हो ।

भारतको बिभिन्न ठाँउमा रोजगारी गरी फर्किएका मालारानी गाउँपालिकाका ९३ जना, सन्धिखर्क नगरपालिका २० जना, पाणिनि गाउँपालिकाका ९ जना , छत्रदेव गाउँपालिकाका ४ जना र शितगंगा नगरपालिकाका १ जना गरी १ सय २८ जनालाई सम्बन्धित पालिकाको क्वरेण्टीनमा राखिएको प्रजिअ पौडेलले जानकारी दिए । आफ्ना पालिकाका बासिन्दालाई सम्बन्धित पालिकालेनै व्यवस्थापन गर्नेगरी क्वरेण्टीनमा राखिएको मालारानी गाउँपालीका अध्यक्ष बालकृष्ण आचार्यले बताए ।

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.