अर्घाखाँची जिल्लाका सबै सिमानाका सिल

श्याम घिमिरे जेठ ६ अर्घाखाँची–
जिल्ला प्रशासन कार्यालय अर्घाखाँचीले जिल्लाका सबै नाका सिल गर्ने निर्णय गरेको छ । जिल्ला सुरक्षा समिति र कोभिड–१९ संकट व्यवस्थापन केन्द्रको मंलबबार बिहान बसेको बैठकले जेठ ६ गतेदेखि अर्को सुचना जारी नभएसम्मकोलागी जिल्लाका सबै सिमानाकाहरु पूर्ण रुपमा बन्द गर्ने निर्णय गरेको हो ।


प्रमुख जिल्ला अधिकारी बिजयराज पौडेलले प्रदेश ५ का छिमेकी जिल्लाहरुमा कोरोना संक्रमण दैनिक बढ्दै गएकाले अहिलेलाई अर्घाखाँचीसँग जोडिएका सबै सिमानाकाहरु सिल गर्ने निर्णय गरेकोे जानकारी दिनुभयो ।


सोमबार छिमेकी जिल्ला गुल्मीमा एक जनामा कोरोना भाईरस संक्रमण पुष्टि भएपछि अर्घाखाँचीमा पनि उच्च सर्तकता अपनाउँदै जिल्लाका सबै सिमा नाका सिल गरिने निर्णय भएको सहायक प्रजिअ बिक्रम थापाले बताउनुभयो ।


कोरोना संक्रमण पुष्टि भएका गुल्मीका विरामी सन्धिखर्कमा रहेको छायाँ पोलिक्लिनिकमा चेक गराएर बुटवल गएको पाइएपछि उक्त पोलिक्लिनिकलाई पनि अर्को व्यवस्था नभए सम्मका लागी सिल गर्ने निर्णय बैठकले गरेको छ । यस्तै बैठकले अर्को व्यवस्था नभएसम्म जिल्लाका सम्पुर्ण वित्तीयसंस्थाहरु समेत बन्द गर्ने निर्णय भएको सहायक प्रजिअ थापाले बताउनुभयो ।


बैठकले तरकारी, किराना खाद्यन्न र मासु पसल विहान ७ देखि १० बजे सम्म र दूधडेरी पसल विहान ६ देखि ९ र बेलुका ५ देखि देखी ७ बजे सम्म मात्र खुलागर्ने निर्णय गरेको छ । बैठकले जिल्लामा लकडाउनलाई थप कडाई गर्ने पनि निर्णय गरेको छ । यस्तै बैठकले अत्यधिक काम परेमा जिल्ला प्रशासन र प्रहरीलाई सम्पर्क गर्नपनि आग्रह गरेको छ । जसकोलागी ९८५७०६४४५०,९८५७०९०३५२ र १०० मा सम्पर्क गर्न अनुरोध गरीएको छ ।

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.