क्वरेन्टीनको क्षमता सकिएको भन्दै जो जहाँ छौं १५ दिन त्यही बस्न भुमिकास्थानको आग्रह

श्याम घिमिरे अर्घाखाँची, १६ जेठ –

अर्घाखाँचीको भूमिकास्थान नगरपालिकाले स्वदेश वा विदेशमा रहेका नगरवासीहरुलाई सनिबार देखी १५ दिन सम्मका लागि जो जहाँ छ त्यही बस्नका लागी आग्रह गरेको छ । नगरपालिका भित्रका वडाहरुमा निर्माण गरीएका क्वरेन्टीनमा स्वदेश तथा भारतबाट आएका व्यक्तिहरु बसीरहेको र क्वरेन्टीनको पुर्ण क्षमता प्रयोग भएको र राख्नलाई समस्या भएको भन्दै सुक्रबार बसेको नगरपालिकाको प्रकोप व्यवस्थापन समितिकोे बैठकले यस्तो आग्रह गरेको बताईएको छ ।

१५ नगरपालीकाले निर्माण गरेका बिभिन्न क्वरेटीनहरुमा सुक्रबार सम्म झण्डै ११ सय व्यक्तिहरु रहेका छन । १५ दिन पछी अहिले क्वरेटीनहरुमा बसेकाहरु क्वरेन्टीटन मुक्त हुने र क्वरेन्टीन स्थल खाली हुने हुदा १५ दिन पछी मात्र नवआगन्तुकलाई क्वरेन्टीनमा व्यवस्थापन गर्न सहज हुने भन्दै नगरपालीकाले यस्तो आग्रह गरेको हो ।

नगरपालिकाको प्रकोप व्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष एवं वडा नं.९ का वडाअध्यक्ष तथा नगरकार्यपालिका सदस्य नारायण प्रसाद खनालको अध्यक्षतामा बसेको बैठकमा नगर प्रमुख रेशम थापा, नगर उपप्रमुख खडानन्द बेल्बासे, प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत नारायण प्रसाद भण्डारी, दश वटै वडाका वडाअध्यक्षहरु नगरपालिकाका विभिन्न कर्मचारीहरुको उपस्थिति रहेको कम्प्युटर अप्रेटर शेषकान्त घिमिरेले जानकारी दिनुभयो ।

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.