अर्घाखाँचीमा झण्डै ४३ सय व्यक्ति क्वरेन्टीनमा ,पछिल्लो २४ घण्टामा ११३ जना थपिए ।


श्याम घिमिरे जेठ २०अर्घाखाँची-
अर्घाखाँची जिल्लाका स्थानिय सरकारले निर्माण गरेका क्वरेन्टीनमा साढे ४२ सय भन्दा धेरै व्यक्तिहरु रहेका छन । जिल्लाका ६ वटा स्थानीय सरकारले १ सय ८४ स्थानमा निर्माण गरेका क्वरेन्टीनमा आज दिउँसो ३ बजे सम्म ४ हजार २ सय ८२ जना व्यक्तिहरु रहेको सहायक प्रमुख जिल्ला अधिकारी बिनोद खनालले जानकारी दिनुभयो । जसमध्ये सन्धिखर्क नगरपालीकामा ५९३ जना, शितगंगा नगरपालीकामा ९६५ जना, भूमिकास्थान नगरपालीकामा १०८१ जना, छत्रदेव गाउँपालीकामा ३८३ जना, मालारानी गाउँपालीकामा ७६५ जना र पाणिनी गाँउपालीकामा ४९५ जना रहेको सहायक प्रजिअ खनालले बताउनुभयो । अर्घाखाँचीका स्थानीय तहहरूले निरन्तर क्वरेन्टीनको संख्या बढाउदै गएको र त्यसमा बस्नेहरुको संख्या पनि बढ्दो रहेको छ । अधिकांस क्वरेन्टीनमा भारतबाट आएका मानिसहरु नै बसेको जनाईएको छ । पछिल्लो दिन मात्रै ११३ जना भारतबाट आएकाहरुलाई बिभिन्न पालीकाले निर्माण गरेका क्वरेन्टीनमा राखीएको छ । यस्तै जिल्लाभर १ सय ८४ स्थानका क्वरेन्टीनमा ४ हजार ५ सय ५९ वटा बेड रहेका छन ।

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.