अर्घाखाँचीमा ३२५ जना कोरोना संक्रमित मध्ये ३१२ जना डिस्चार्ज, १० जना उपचाररत


श्याम घिमिरे
साउन ३ अर्घाखाँची-
अर्घाखाँची जिल्लामा कोरोना संक्रमितको संख्या ३ सय २५ यथावत रहेको छ । संक्रमित मध्ये हालसम्म ३१२ जना डिस्चार्ज भएका छन । डिस्चार्ज हुनेहरुमा सन्धिखर्क नगरपालिकाका ४३ जना, शितगंगा नगरपालिकाका ५७ जना ,भुमिकास्थान नगरपालीकाका ४१ जना,मालारानी गाउँपालीकाका ६४ जना, पाणिनी गाउँपालिकाका १४ जना र छत्रदेव गाउँपालिकाका २७ जना गरि ३१२ जना डिस्चार्ज भएका छन भने अन्य १० जना संक्रमितहरु जिल्लाका बिभिन्न आईसोलेशनमा उपचाररत रहेका छन ।

जिल्लामा हालसम्म सन्धिखर्क नगरपालीकामा ४३ जना, शितगंगा नगरपालीकामा ६५ जना, भुमिकास्थान नगरपालिकामा १०७ जना ,मालारानि गाउँपालीकामा ६८ जना, पाणिनी गाउँपालिकामा १४ जना र छत्रदेब गाउँपालीकामा २८ जना गरी ३ सय २५ जनामा कोरोना संक्रमण देखिएको जिल्ला प्रशासन कार्यालय अर्घाखाँचीले जनाएको छ ।

यसैबिच सनिवार दिउँसो ३ बजेसम्म जिल्लाका बिभिन्न क्वरेन्टीनमा ३०१ जना व्यक्तिहरु रहेका छन् । गत जेठ महिनासम्म क्वरेन्टीनमा बस्नेको संख्या झन्डै ६ हजार पुगेको भएपनि पछिल्लो समय भारत लगायत तेस्रो मुलुकबाट आउनेको संख्या कमी भएको र दैनिक डिस्चार्ज हुनेको संख्यामा बृद्धि भएकोले क्वरेन्टीनमा बस्नेको संख्या घट्दै गएको हो । आज दिउँसो ३ बजेसम्म सन्धिखर्क नगरपालिकामा ३ जना, सितगंगा नगरपालीकामा ८ जना र पाणिनि गाउँपालीकामा ५ जना गरी १५ जना व्यक्तिहरु बिभिन्न क्वरेन्टीनमा भित्रिएका छन् ।

यस्तै पछिल्लो २४ घण्टामा सन्धिखर्क नगरपालीकाबाट २० जना, शितगंगा नगरपालीकाबाट ४ जना र भुमिकास्थान नगरपालीकाबाट ६ जना गरी जम्मा ३० जना व्यक्तिहरु डिस्चार्ज भएको जिल्ला प्रशासन कार्यालय अर्घाखाँचीले जनाएको छ । जिल्लामा हालसम्म भुमिकास्थान, शितगंगा र मालारानीका १/१ जना गरी ३ जनाको ज्यान गईसकेको छ ।

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.