अर्घाखाँचीमा थप १ जनामा कोरोना संक्रमण,संक्रमितको संख्या ३७१ पुग्यो । पछिल्लो २४ घण्टामा सन्धिखर्क नगरपालीकाको आईसोलेशनबाट ६ जना डिस्चार्ज ।।

श्याम घिमिरे
भदौ,२९ अर्घाखाँची–

अर्घाखाँचीमा कोरोना संक्रमितको संख्या ३७१ पुगेको छ । पछिल्लो २४ घण्टामा सन्धिखर्क नगरपालीका वडानम्वर ९ का १ जनालाई कोरोना संक्रमण पुष्टी भएसंगै जिल्लामा संक्रमितको संख्या ३७१ पुगेको जिल्ला प्रशासन कार्यालय अर्घाखाँचीले जनाएको छ ।

यस्तै पछिल्लो २४ घण्टामा सन्धिखर्क नगरपालीकाको आईसोलेशनबाट ६ जना डिस्चार्ज भएका छन । यससंगै जिल्लामा कोरोना संक्रमणमुक्त हुनेको संख्या ३४९ पुगेको छ । हालसम्म सन्धिखर्क नगरपालीकाबाट ५६ जना, ,शितगंगा नगरपालीकाबाट ६६ जना ,भुमिकास्थान नगरपालीकाबाट ११६ जना, मालारानी गाउँपालीकाबाट ६९ जना, पाणिनि गाउँपालीकाबाट १४ जना र छत्रदेब गाउँपालीकाबाट २८ जना गरी जम्मा ३४९ जना डिस्चार्ज भएका छन ।

अहिले जिल्लाका बिभिन्न आईसोलेशनमा १८ जना सक्रिय संक्रमितहरु उपचाररत रहेका छन । जसमा सन्धिखर्क नगरपालीकामा १४ जना र शितगंगा नगरपालीकामा ४ जना गरी जम्मा १८ जना संक्रमितहरु बिभिन्न आईसोलेशनमा रहेका छन । कुल संक्रमित मध्ये ४ जनाको ज्यान गईसकेको छ ।

यसैबिच सोमवार दिउँसोसम्म १७४ जना संस्थागत क्वरेन्टीन र ११५ जना होम क्वरेन्टीनमा गरी जम्मा २९१ जना व्यक्तिहरु जिल्लाका बिभिन्न क्वरेन्टीनमा रहेका छन् । पछिल्लो २४ घण्टामा शितगंगा नगरपालीकामा ४ र भुमिकास्थान नगरपालीकामा २५ जना गरी जम्मा २९ जना बिभिन्न क्वरेन्टीनमा थपिएका छन शिगगंगा नगरपालीकाको बिभिन्न क्वरेन्टीनबाट ३० जना डिस्चार्ज भएकोे जिल्ला प्रशासन कार्यालय अर्घाखाँचीका सहायक प्रजिअ बिनोद खनालले जानकारी दिनुभएको छ ।

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.