सन्धिखर्क नगरपालिकामा उपभोक्ता हक हित संरक्षण समितिको बैठक सम्पन्न, बजार अनुगमनलाई निरन्तरता दिने

प्रेमनारायण आचार्य असोज २९ – अर्घाखाँचीको सन्धिखर्क नगरपालिकामा उपभोक्ता हक हित संरक्षण समितिको बैठक आज सम्पन्न भएको छ । समितिका संयोजक सन्धिखर्क नगरपालिकाका नगर उप प्रमुख ठाकुर कुमार बिकको अध्यक्षतामा बसेको बैठकले बजार अनुगमनलाई निरन्तरता दिने, मुल्य सुची नभएका पशलहरुलाई बस्तुको मुल्यसुची राख्न आग्रह गर्ने, अटेर गरे कारबाही गर्ने निर्णय गरेको छ दैनिक उपभोग्य बस्तु तथा फलफुल र तरकारीको मुल्य पशलै पिच्छे फरक फरक रहेकोले समान मुल्य निर्धारण गर्न पनि सबै ब्यबसायीलाई आग्रह गर्ने तथा जन स्तरमा सचेतना जगाउने कार्यक्रमहरु सञ्चालन गर्ने लगायतका निर्णय गरेको सन्धिखर्क नगरपालिकाका नगर उपप्रमुख ठाकुर कुमार बिकले बताउनु भयो ।

बैठकमा प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत कृष्णप्रसाद सापकोटा , सहायक प्रमुख जिल्ला अधिकारी बिक्रम थापा, प्रहरी निरिक्षक रामनारायण गुप्ता, अनुसन्धान अधिकृत विनय चतुर्बेदी, उद्योग वाणिय संघका अध्यक्षयुवराज श्रेष्ठ , चेम्बर अफ कमर्सका अध्यक्ष अशोक श्रेष्ठ , पत्रकार महासंघका उपाध्यक्ष गणेश खनाल, प्रदेश सदस्य प्रेमनारायण आचार्य, सनिधखर्क नगरपालिकाका शाखा अधिकृत मञ्जु खनाल , अधिकृत छैठौं जीवनारायण आचार्य, नगरपालिकाका स्वास्थ्य शाखा प्रमुख पुर्ण पराजुली , पशु शाखा प्रमुख प्रकाश न्यौपाने, कृषि शाखा प्रमुख राजेन्द्र भट्टराई लगायतको उपस्थिति रहेको थियो ।

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.